Тандем. Одночасне годування грудьми дітей різного віку


Photo: з дозволу та особистого архіву Бораті Катерина

Photo: з дозволу та особистого архіву Бораті Катерина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❤️ Запис інтерв’ю з єдиною в Україні міжнародно сертифікованою консультанткою з грудного вигодовування IBCLC, завідуючою відділом грудного вигодовування ISIDA clinic — Вікторією Нєстеровою.

❤️ Тема інтерв’ю: «Тандем. Одночасне годування грудьми дітей різного віку».

❤️ Тандемне годування має на увазі одночасне годування грудми дітей різного віку, звичайно погодок. Коли мама, маючи грудну дитину, знову опиняється вагітною, перед нею встає вибір: відлучати від грудей малюка чи продовжувати годувати. Організація такого годування потребує ретельної підготовки та має декілька нюансів, які ми й обговорили в інтерв’ю.

❤️ Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.

 ❤️ Запись интервью с единственным в Украине международно сертифицированным консультантом по грудному вскармливанию IBCLC, заведующей отделом грудного вскармливания ISIDA clinic — Викторией Нестеровой.

❤️ Тема интервью: «Тандем. Одновременное кормление грудью детей разного возраста».

❤️ Тандемное вскармливание подразумевает одновременное кормление грудью детей разного возраста, обычно погодок. Когда мама, имея на руках грудничка, снова оказывается в беременном положении, перед ней встает выбор: отлучать от груди малыша или продолжать кормить. Организация такого кормления требует тщательной подготовки и имеет ряд нюансов, о которых мы и поговорили в интервью.

❤️ Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂