Сексуальне життя після пологів


Photo: pixabay.com

💜 Запис інтерв’ю з Наталією Якубчик — чудовою спеціалісткою, лікаркою акушер-гінекологом, консультанткою з грудного вигодовування, авторкою проекту Твій гінеколог.

💜 Тема інтерв’ю «Сексуальне життя після пологів» — тема, з якою стикаються абсолютно всі після народження дитини та з якою пов’язані численні питання та помилкових суджень.

  • 👉 Коли можна відновлювати сексуальне життя після пологів?
  • 👉 З якими складнощами та проблемами можна стикнутися?
  • 👉 Відсутність сексуального бажання — норма чи ні? Що з цим робити та чи треба?

💜  Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.💜 Запись интервью с Натальей Якубчик — замечательным специалистом, акушер-гинекологом, консультантом по грудному вскармливанию, автором проекта Твой гинеколог.

💜 Тема интервью «Сексуальная жизнь после родов» — тема, с которой сталкиваются абсолютно все после рождения ребенка и с которой связано множество вопросов, заблуждений.

  • 👉 Когда можно возобновлять сексуальную жизнь после родов?
  • 👉 С какими трудностями и проблемами можно столкнуться?
  • 👉 Отсутствие сексуального желания — норма или нет? Что с этим делать и нужно ли?

💜 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂