Фітнес після пологів


Photo: unsplash.com

🚵 Запис прямого ефіру з Іриною Остапенко — фітнес-тренеркою з 10-річним досвідом роботи, гімнасткою у минулому.

🚵 Тема ефіру: «Фітнес після пологів». Поговорили про наступні питання:

  • 👉 як повернутися у форму після пологів?
  • 👉 коли можна починати заняття?
  • 👉 який вид вправ обрати?
  • 👉 як відновитися максимально швидко та не нашкодити собі?

🚵 А в кінці відео кілька варіантів вправ для молодих мам — обов’язково додивіться до кінця та приготуйте коврики.

🚵 Іра — мама 6-місячного малюка, тому про відновлення після пологів знає не тільки з теорії, але й сама пройшла цей шлях. Також Іра є засновницею онлайн-клубу майбутніх мам в Інстаграм #pregnantgirls_club​ — тренування для вагітних та ефіри від акушера, психолога, диєтолога. Засновниця фітнес-студії @thetelo.club в Києві. Інструктор фітнес-напрямків: TRX, Fly Yoga, Пілатес (1,2,3 рівень), Стретчинг, Функціональний тренінг та інші.

🌷 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🚵 Запись прямого эфира с Ириной Остапенко — фитнес-тренером с 10-летним опытом работы, гимнасткой в прошлом.

🚵 Тема эфира: «Фитнес после родов». Поговорили о следующих вопросах:

  • 👉 как вернуться в форму после родов?
  • 👉 когда можно начинать занятия?
  • 👉 какой вид упражнений выбрать?
  • 👉 как восстановиться максимально быстро и не навредить себе?

🚵 А в конце видео некоторые варианты упражнений для молодых мам — обязательно досмотрите до конца и готовьте коврики.

🚵 Ира — мама 6-месячного малыша, поэтому о восстановлении после родов знает не только из теории, но и сама прошла этот путь. Также Ира основательница онлайн-клуба будущих мам в Инстаграм #pregnantgirls_club​ — тренировки для беременных и эфиры от акушера, психолога, диетолога. Основательница фитнес-студии @thetelo.club в Киеве. Инструктор фитнес-направлений: TRX, Fly Yoga, Пилатес (1,2,3 уровень), Стретчинг, Функциональный тренинг и мн.др.

🌷 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂