Післяпологова депресія


Photo: unsplash.com

🍂 Запис інтерв’ю зі Світланою Паніною — сімейною та перинатальною психологинею, викладачкою психології, гештальт-терапевткою, консультанткою з грудного вигодовування.

🍂 Інтерв’ю на дуже важливу тему: «Післяпологова депресія», адже це не просто втома, а різновид депресивного розладу.

🍂 В депресії людина відчуває себе непотрібною, відкинутою, роз’єднаною зі світом. А молодій мамі ще важче — вона відповідає не тільки за себе, але й за дитину, яка тільки-но прийшла у цей світ. Часто молода мама в розпачі: вона не може контролювати тривожні думки. які долають її, втрачає сон, апетит та навіть волю до життя … Коли ми можемо запідозрити, що у мами післяродова депресія? Про це та багато іншого ми поговорили в цьому інтерв’ю.

🍂 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🍂 Запись интервью со Светланой Паниной – семейным и перинатальным психологом, преподавателем психологии, гештальт-терапевтом, консультантом по грудному вскармливанию.

🍂 Интервью на очень важную тему: «Послеродовая депрессия», ведь это не просто усталость, а разновидность депрессивного расстройства.

🍂 В депрессии человек ощущает себя ненужным, отвергнутым, разобщенным с миром. А молодой маме еще труднее — она отвечает не только за себя, но и за ребенка, который только пришел в этот мир. Часто молодая мама в отчаянии: она не может контролировать одолевающие ее тревожные мысли, теряет сон, аппетит и даже волю к жизни… Когда мы можем заподозрить, что у мамы послеродовая депрессия? Об этом и многом другом мы поговорили в этом интервью.

🍂 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂