«Матусині посиденьки» 21.11.2019


🤰 В четвер, 21 листопада 2019 року відбувся черговий захід для вагітних та матусь з діточками «Матусині посиденьки». Цього разу ми обговорювали тему «Як побудувати гармонійні стосунки в родини?», в якій нам допомогла розібратися запрошена гостя — Юліана Юр-Євтушенко, психолог, заступник директора Центра практичної психології «Розрада». Юліана працює із дітьми від 3х років та батьками у питаннях виховання та труднощів спілкування з дітьми, займається питаннями розлучень. Як завжди, зустріч проходила у невимушеній та дружній атмосфері.

🤱 Дякуємо усім хто доєднався до нас, бо ці зустрічі, які  ГО «Життя родини» регулярно проводить за ініціативи консультантки з грудного вигодовування , засновниці та керівниці Громадської організації  «Життя  родини» Маргарити Лежепекової, мають на меті популяризувати природнє вигодовування дітей та здоровий спосіб життя для молодих сімей.

👪 Чергові зустрічі «Матусиних посиденьок» відбудуться 12 та 19 грудня на лівому та правому березі Києва.

👪 Вхід на всі наші заходи вільний, можна приходити з дітками віком 0+

👨‍👩‍👧 Наші зустрічі безкоштовні, але реєстрація обов’язкова Viber +38(093)1822070

🤰🤱 Нагадаємо, що «Матусині посиденьки» — безкоштовний захід, створений консультантами з грудного вигодовування  ГО «Життя  родини» для популяризації грудного вигодовування серед вагітних та молодих мам