«Матусині посиденьки» 17.10.2019


В четвер 17 жовтня відбувся черговий захід для вагітних та матусь з діточками «Матусині посиденьки». Цього разу ми запросили на нашу зустріч психолога, акушерку, організатора #БЕРЕМЕННАЯ_ШКОЛА & #MAМА_CLUB у Пологовий будинок 3 — Олена Ель Госейні допомогти нам розібратися в темі «Гармонійні сімейні стосунки». Як завжди, обмін досвідом проходив у невимушеній та душевній атмосфері.

Дякуємо усім хто доєднався до нас, бо ці зустрічі, які регулярно проводить консультантка з грудного вигодовування Маргарита Лежепекова, засновниця та керівниця Громадської організації  «Життя  родини», мають на меті популяризувати природнє вигодовування дітей та здоровий спосіб життя для молодих сімей.

Через тиждень ми запрошуємо вас 24.10.2019 об 11:00 на чергову зустріч «Матусиних посиденьок» цього разу на лівому березі Києва, на Позняках, вул.Ахматової, 30.
Тема нової зустрічі «Умови формування здорового імунітету дитини», яку нам розкриє педіатр Виктория Орищук

Наші зустрічі безкоштовні, але реєстрація обов’язкова Viber +38(093)1822070

Нагадаємо, що «Матусині посиденьки» — безкоштовний захід, створений консультантами з грудного вигодовування  ГО «Життя  родини» для популяризації грудного вигодовування серед вагітних та молодих мам