«Матусині посиденьки» 14.11.2019


🤰 14 листопада відбувся черговий захід для вагітних та матусь з діточками «Матусині посиденьки». Цього разу ми запросили Тетяну Сологуб, консультантку з дитячого сну та грудного вигодовування. Вона допомогла розібратися нам у темі висаджуваня малючків та як це може допомогти у догляді за дитиною. Як завжди, обмін досвідом проходив у невимушеній та дружній атмосфері.

🤱 Дякуємо усім хто доєднався до нас, бо ці зустрічі, які ГО «Життя родини» регулярно проводить за ініціативи консультантки з грудного вигодовування , засновниці та керівниці Громадської організації  «Життя  родини» Маргарити Лежепекової, мають на меті популяризувати природнє вигодовування дітей та здоровий спосіб життя для молодих сімей.

👪 Через тиждень ми запрошуємо вас 21.11.2019 об 11:00 на чергову зустріч «Матусиних посиденьок», цього разу на лівому березі Києва, на Позняках, вул.Ахматової, 30.

👨‍👩‍👧 Наші зустрічі безкоштовні, але реєстрація обов’язкова Viber +38(093)1822070

🤰🤱 Нагадаємо, що «Матусині посиденьки» — безкоштовний захід, створений консультантами з грудного вигодовування  ГО «Життя  родини» для популяризації грудного вигодовування серед вагітних та молодих мам