❤ Марафон для вагітних та мам з дітками «Грудне вигодовування від А до Я»💦


«Грудне вигодовування від А до Я»

💦 З 1 по 7 серпня проводився Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.

На честь цієї щорічної події, ми, консультантки з ГВ Громадська організація «Життя родини»  запустили Марафон «Грудне вигодовування від А до Я» — найкорисніша та найнеобхідніша інформація від фахівців в темі ГВ. 💦

 Теми та спікерки Марафону:

❣️ 1.  «Перші дні в пологовому». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Маргарита Лежепекова, керівниця ГО «Життя родини», консультантка з ГВ❣️2.  «Лактостази та мастити під час грудного вигодовування». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Наталія Якубчик, лікар акушер-гінеколог❣️3. «Мало молока». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Маргарита Лежепекова, керівниця ГО «Життя родини», консультантка з ГВ❣️4.  «Харчування матусі, що годує грудьми». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Гавриленко Тетяна, лікар-педіатр, заступниця директора з медичної частини Консультативно-діагностичного дитячого центру Дарницького району м. Києва, експертка МОЗ України з оцінки та переоцінки закладів охопони здоров‘я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».❣️5.  «Прикорм – перше знайомство дитини із дорослою їжею». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Оксана Лесько (Бабіля), консультантка з грудного годування, авторка вебінара «Прикорм без зайвого клопоту!»❣️6.  «Особливості сну грудної дитини». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Тетяна Ковач, консультантка з грудного вигодовування ГО «Життя родини»❣️7.  «Релактація. Як повернути грудне молоко?». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Вікторія Нестерова, єдина українська консультантка з грудного вигодовування із міжнародним статусом IBCLC.❣️8.  «Як не варто завершувати грудне вигодовування?». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: Маргарита Лежепекова, керівниця ГО «Життя родини», консультантка з ГВ.❣️9.   «Вплив грудного вигодовування на здоров’я матері та дитини». Запис можна переглянути за посиланням.

Спікерка: директорка Центру громадського здоров’я, лікар акушер-гінеколог Олена Лукашевич.