Комфортні умови для сну дитини


🌙Запис прямого ефіру з Тетяною Сологуб – сертифікованою консультанткою з дитячого сну та грудного вигодовування, авторкою вебінару «Як налагодити сон дитини?» (для діток віком від 0 до 2 років).
З Тетяною ми записали відповіді на найбільш часті питання про дитячий сон, які зібрані на моєму каналі youtube ось тут.

🌙Тема зустрічі: «Комфортні умови для сну дитини». Відповіли на ваші питання:

  • про вибір місця та одягу для сну
  • аксесуарах для сну
  • физичних умов в кімнаті (температура, вологість, рівень освітлення, звуковий фон для сну)

🌙Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🌙Запись прямого эфира с Татьяной Сологуб – сертифицированным консультантом по детскому сну и грудному вскармливанию, автором вебинара «Как наладить сон ребенка?» (для деток возрастом от 0 до 2 лет).
С Татьяной мы записали ответы на наиболее часто встречающиеся вопросы о детском сне, которые собраны на моем канале youtube вот тут

🌙Тема встречи: «Комфортные условия для сна малыша». Ответили на ваши вопросы:

  • о выборе места и одежды для сна
  • аксессуарах для сна
  • физических условиях в комнате (температура, влажность, уровень освещённости, звуковой фон для сна)

🌙Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂