Фітнес під час вагітності


🔥 Запис інтерв’ю в прямому ефірі з зірковою гостею: Ксенією Літвіновою — керівницею у фітнес-Студії «Фактура», авторкою програми для вагітних «Мама може», персональною Тренеркою, експерткою каналу 1+1, СТБ , викладачкою педагогічного університету ім. Б. Гринченко. Чудові статті та відео на youtube каналі Ксенії надихають зайнятися спортом та отримати фігуру своєї мрії.

🔥 Тему ми підібрали актуальну для майбутніх мам: «Фітнес під час вагітності».

  • 🔶 що можна, а що ні під час очікування малюка;
  • 🔷 які навантаження є допустимими під час вагітності;
  • 🔶 чи є обмеження під час зайнять.

🔥 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🔥 Запись интервью в прямом эфире со звездной гостьей: Ксения Литвинова (Ksenya Litvinova) — руководителем в фитнес-Студии «Фактура», автором программы для беременных «Мама может», персональным Тренером, экспертом канала 1+1, СТБ , преподавателем педагогического университета им. Б. Гринченко. Замечательные статьи и видео на youtube канале Ксении вдохновляют заняться спортом и получить фигуру своей мечты.

🔥 Тему мы подобрали актуальную для будущих мам: «Фитнес во время беременности».

  • 🔶 что можно, а что нельзя во время ожидания малыша;
  • 🔷 какие нагрузки допустимы во время беременности;
  • 🔶 есть ли ограничения во время занятий.

🔥 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂