Як запобігти конфлікту поколінь у родині?


🌺 Запис інтерв’ю з Оленою Ель Госейні, психологинею, членкинею НАП України, засновницею #ВАГІТНА_ШКОЛА#КМПБ 3, акушеркою в Пологовому будинку № 3.

🌺Тема інтерв’ю: «Як запобігти конфлікту поколінь у родині?», в якій ми торкнулися таких питань:

  • ❓ Чому існує конфлікт поколінь «батьки та діти»?
  • ❓ Що необхідно знати про сутність своїх батьків, тата й матері?
  • ❓ Уникаємо конфліктів, вивчаючи основні цикли розвитку дітей та їхні потреби.
  • ❓ Трохи про батьківський егоїзм, як про основний фактор конфлікту.

🌺 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🌺 Запись интервью с Еленой Эль Госейни, психологом, членом НАП Украины, основателем #БЕРЕМЕННАЯ_ШКОЛА#КМПБ 3, акушеркой Пологовий будинок 3.

🌺Тема интервью: «Как избежать конфликта поколений в семье?», в котором мы затронем такие вопросы:

  • ❓Почему существует конфликт поколений «отцы и дети»?
  • ❓Что нужно знать о сущности своих родителей, отца и матери?
  • ❓Избегаем конфликтов, изучая основные циклы развития детей и их потребности.
  • ❓Немного о родительском эгоизме, как об основном факторе конфликта.

🌺 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂