Контрацепція під час грудного вигодовування


Photo: pixabay.com

💢 Запис інтерв’ю в прямому ефірі з Наталією Якубчик – чудовою спеціалісткою, акушер-гінекологом, консультанткою з грудного вигодовування, авторкою проекту Твій гінеколог.

💢 Інтерв’ю було на актуальну тему для годуючих мам: «Контрацепція під час грудного вигодовування», в якому ми відповіли на наступні питання:

  • ❓ Які особливості має контрацепція під час грудного вигодовування?
  • ❓ Які методи є найбільш ефективними?
  • ❓ Яким методам попередження небажаної вагітності можна надати перевагу?
  • ❓ Які ризики мають різні способи запобігання?

💢 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.💢 Запись интервью в прямом эфире с Наталией Якубчик – замечательным специалистом, акушер-гинекологом, консультантом по грудному вскармливанию, автором проекта Твой гинеколог

💢 Интервью было на актуальную тему для кормящих мам: «Контрацепция во время грудного вскармливания», в котором мы затронули такие вопросы:

  • ❓ Какие особенности имеет контрацепция во время грудного вскармливания?
  • ❓ Какие методы более эффективны?
  • ❓ Какие методы предупреждения нежелательной беременности являются предпочтительными?
  • ❓ Какие риски имеют разные способы предохранения?

💢 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂