Грудне вигодовування двійнят. Реальна історія


👩‍👧‍👧 Запис відеоінтерв’ю з Анастасією Сало — мамою двійнят, що годувала донечок грудьми більше 2х років. На жаль, в суспільстві побутує думка, що вигодувати грудьми двійню без догодовування практично неможливо. І це транслюється мамам двійнят ще під час вагітності. Щоб розвіяти цей міф, я запросила Анастасію.

👩‍👧‍👧 Тема інтерв’ю «Грудне вигодовування двійнят. Реальна історія».

  • З якими труднощами можна зіткнутися під час налагоджування грудного вигодовування та годування двійні?
  • Що може допомогти в цьому процесі, а що навпаки, буде тільки заважати?
  • Як впоратися з труднощами та проблемами?

👩‍👧‍👧 На ці та багато інших питань ми спробували відповісти з Анастасією.

👩‍👧‍👧 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.👩‍👧‍👧 Запись видеоинтервью с Анастасией Сало — мамой двойни, кормившей дочек грудью более 2х лет. К сожалению в обществе бытует мнение что выкормить грудью двойню без докорма практически невозможно. И это транслируется мамам двоен еще во время беременности. Чтобы развенчать этот миф я пригласила Анастасию.

👩‍👧‍👧 Тема интервью «Грудное вскармливание двойняшек. Реальная история».

  • С какими трудностями можно столкнуться при налаживании грудного вскармливания и во время кормления двойни?
  • Что может помочь в этом процессе, а что наоборот будет только мешать?
  • Как справляться с трудностями и проблемами?

👩‍👧‍👧 На эти и многие другие вопросы мы постарались ответить с Анастасией.

👩‍👧‍👧 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂