Атопічний дерматит у дітей


✔️ Запис інтерв’ю з Лідією Бабич, лікарем-педиатром власної приватної медичної практики, консультанткою з грудного вигодовування. Лідія – медична спікерка та авторка популярного блогу в фейсбуці Дитячий доктор Лідія Бабич.

✔️Тема інтерв’ю: «Атопічний дерматит у дітей».

Лікарі відмічають, що, на жаль, дітей з атопічним дерматитом щороку стає все більше й більше.

  • ✔️ Як зрозуміти, чи страждає на атопічний дерматит ваша дитина?
  • ✔️ Чи можна вплинути на розвиток хвороби та, нарешті, як її лікувати?

Всі відповіді ви знайдете в нашому інтерв’ю про атопічний дерматит у дітей.

✔️ Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.✔️ Запись интервью с Лидией Бабич, врачом-педиатром собственной частной медицинской практики, консультантом по грудному вскармливанию. Лидия – медицинский спикер и автор популярного блога в фейсбуке Детский доктор Лидия Бабич.

✔️Тема интервью: «Атопический дерматит у детей».

Врачи отмечают, что к сожалению, детей с атопическим дерматитом с каждым годом становится все больше и больше.

  • ✔️ Как понять, страдает ли от атопического дерматита ваш ребенок?
  • ✔️ Можно ли повлиять на развитие болезни и, наконец, как её лечить?

Все ответы вы найдете в нашем интервью про атопический дерматит у детей.

✔️ Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂