Естетична гінекологія


Photo: freepik.com

🌷 Запис прямого ефіру з Наталією Якубчик — акушер-гінекологом, консультанткою з грудного вигодовування, авторкою проєкту «Твій гінеколог».

🌷 Тема ефіру: «Жіноче здоров’я: естетична гінекологія.»

  • 👉 нитьовий ліфтинг
  • 👉 ін’єкції гіалуронової кислоти
  • 👉 радіочастотна терапія

🌷 Обговорили, як відновлювати красу інтимних частин тіла, які є сучасні методи та способи, зважили переваги та недоліки кожного.

🌷 Зазвичай, формат наших зустрічей — це не лекція від експерта, а живий діалог, що складається з відповідей на ваші питання на заявлену тему, дорогі мами. Як показує практика, питань зазвичай багато і я намагаюся всі озвучити. Тому певний таймінг на кожне питання все ж існує. Але якщо вам здалося, що питання, яке вас цікавить, було висвітлено недостатньо — напевно, краще буде звернутися після ефіру безпосередньо до експерта та отримати індивідуальну консультацію.🌷 Запись прямого эфира с Натальей Якубчик — акушер-гинекологом, консультанткой по грудному вскармливанию, автором проекта «Твой гинеколог».

🌷 Тема эфира: «Женское здоровье: эстетическая гинекология.»

  • 👉 нитевой лифтинг
  • 👉 инъекции гиалуроновой кислоты
  • 👉 радиочастотная терапия

🌷 Обсудили, как восстановить красоту интимных частей тела, какие есть современные методы и способы, рассмотрели плюсы и минусы каждого.

🌷 Как обычно, формат наших встреч – это не лекция от эксперта, а живой диалог, состоящий из ответов на ваши вопросы на заявленную тему, дорогие мамы. Как показала практика, вопросов обычно много и я стараюсь все озвучить. Поэтому определенный тайминг на каждый вопрос все-таки существует. Но если вам показалось, что интересующий вас вопрос был освещен не достаточно – наверное, правильнее будет обратиться после эфира, напрямую, к эксперту и получить индивидуальную консультацию.

Приємного перегляду! 🙂